Архибратство Матері Божої Неустанної Помочі


Молитви до Матері Божої Неустанної Помочі виникли давно. У них відображена відвічна туга людини за материнською ласкою, любов’ю, посередництвом, поміччю Тієї, яка ось уже дві тисячі років є нашою Матір’ю. Світ знає її в різноманітних образах: Матері Божої Ласкавої, Потішительки, Доброї Ради, Болісної, Неустанної Помочі, Сніжної, Містичної Троянди,..

Вона з’являлася в різні часи і у різних народів. Не залишила Пречиста без своєї благодаті і Західну Україну: Зарваниця, Кохавина, Почаїв, Гошів, Страдч, Крехів, Жовква, Кристинопіль, Львів, Самбір, Унів, Грушів, Янів, Теребовля, Жовква, – місця, в яких з особливою ласкою проявлялась материнська любов і опіка Божої Матері над нашим народом. Кличемо її з віків у віки, бо знаємо, що Сам Ісус Христос, вмираючи на Голготі, віддав її нам, а нас – їй, сказавши: “Жінко, ось син Твій… Ось Матір твоя” (Йо 19,26-27). Так, по волі самого Господа Бога, в руки Марії віддані всі благодатні дари для нас. Серед тих небесних дарів була і неустанна поміч в різних потребах, яка так необхідна сьогодні кожному з нас, бо Марія -“єдиний притулок для грішників, потіха – зажуреним, надія – розпачливим.”

Кличмо її постійно у наше життя, серце, думки, бо Марія допоможе нам віднайти Ісуса у кожній людині, доведе нас до безнастанного прагнення Бога і осягнення вічного щастя у Небі.

Братство запрошує усіх бажаючих до участі в спільних молитвах.