Сьогодні Божественну Літургію у нашому храмі співав чоловічий вокальний квартет LeonVoci

LeonVoci — український чоловічий вокальний квартет, заснований 2015 року у Львові. В перекладі з італійської та іспанської LeonVoci — «Голоси левів» або ж «Голоси Львова». Репертуар гурту складається з пісень, арій з опер та популярної музики різними мовами: іспанською, італійською, французькою, польською, англійською та українською.

2016 року колектив брав участь у польському телевізійному проекті “Маю талант“, де дійшов до півфіналу. У червні 2018 року гурт презентував в Будапешті перший альбом «Етнопростір».

У вересні цього ж року квартет здобув перемогу на вокальному конкурсі імені “Золотий потік”, що в Польщі. 10 січня 2019 року відбувся перший сольний концерт в рідному Львові, під назвою “Вдома на Різдво”. Також у січні 2019 року хлопці взяли участь у співочому талант-шоу “Голос країни“, та потрапили до команди Тіни Кароль. Квартет гастролює в Польщі та Угорщині.

Також додамо, що один із учасників квартету п. Роман Чава, є нашим парафіянином і неодноразово під час Божественної Літургії співав з нашими хорами та співцями.

Вашій увазі пропонуємо кілька відео із сьогоднішньої Божественної Літургії у нашому храмі.

Так складаються обставини, що 90% концертів гурту LEONVOCI відбуваються за межами України. Іноді співають для діаспори, але здебільшого для людей інших національностей. Тому хлопці вирішили започаткувати традицію святкового різдвяного концерту вдома. Бо це свято є найголовнішим для кожної української родини. Тож, квартет ласкаво запрошує всіх і кожного на святковий концерт «Вдома на Різдво» 29.12.2019 у Львівську Національну філармонію об 19:00.