Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський Кир Ігор освятив каплицю Благовіщення

20 грудня Архиєпископ і Митрополит Львівський Кир Ігор освятив престіл і каплицю Благовіщення, у нижньому храмі для молитовних потреб неокатехуменальних спільнот, які є при нашій парафії. Також ця каплиця служитиме у парафії і для інших потреб, зокрема для катехизації і євангелізації дітей та дорослих.

Разом з владикою Божественну Літурігію співслужили: адміністратор парафії о. Петро Рак, протопресвітер Личаківський о. Андрій Дикий та сотрудники парафії о. Ярослав Заричанський і о. Роман Роман.

У своєму слові до молільників Архиєрей наголосив про щоденний шлях християнина, який полягає у дорозі до святості. На цьому шляху важливими, окрім молитви, є також і ретельне виконання щоденних обов’язків у сім’ї, на місці праці, у служінні ближньому. Служіння ближньому повинне виявлятись у конкретних вчинках любові і милосердя. Необхідним у нашому християнському житті є цілковите синівське довір’я до Бога. Прикладом великого милосердя, любові і довіри до Бога, є святий Франциск з Асижу, який не відкидав нікого і навіть не боявся їсти з однієї миски з хворим на проказу, настільки великим довір’я.

Каплицю своїми силами зробили брати з неокатехуменальних спільнот, використавши рептродукції ікон, які написав відомий іспанський художник, Кіко Аргуельо, котрий був ученем Пабло Пікассо. Неокатехуменальна Дорога це довготривала програма грунтовної євангелізації та духовної формації християн. У парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці такі спільноти діють вже 5 років. У цілому світі є 22 000 неокатехуменальних спільнот в 120-ти країнах світу. Формуючись у вірі в рідній парафії, з благословенням єпископа, брати відкривають своє покликання для служіння в Церкві, зокрема як християнські родини, пресвітери, родини в місії та чернечі згромадженнях.