У нашому храмі розпочались передріздвяні реколекції


Пригадуємо, що протягом трьох днів, а саме з 20 по 22 грудня у нашому храмі триватимуть передріздвяні реколекційні науки.

Цього разу отцем реколектантом є о. Йона Максім, студит, настоятель храму святого Архистратига Михаїла, що при монастирі святого обручника Йосифа монахів Студійського уставу УГКЦ , вул. В. Винниченка, 20а.

Щойно завершилась перша реколекційна наука, під час якої реколектант зосередив увагу молільників на персонажах із Нового Завіту таких як митар Закхей та “благоразумний” розбійник, що просив прощення у розп’ятого Ісуса. Цим двом було прощено повністю їхні прогрішення. Закхей навіть пообіцяв Ісусу повернути все, що вкрав від людей – вчетверо.

Сьогоднішнє Євангеліє від Луки 19, 12-28, розповідає нам про одного чоловіка, знатного роду, який пішов у далеку землю прийняти царство й потім вернутися. Покликав він десятьох своїх слуг, дав їм десять мін і мовив до них: промишляйте ними, поки верниться. І коли він, прийнявши царство, вернувся назад, велів прикликати до себе тих слуг, яким дав гроші, щоб довідатися, хто що придбав. та один із них лукавий слуга не примножив грошей, а заховав їх у хустині; бо боявся пана. Через страх перед паном він поплатився. Євангеліє нам показує милосердного Бога, а не того який нас лякає. Реколектант наголосив на тому, що ми отримавши сьогодні від Господа Слово, повинні замислитись, що це Слово для нас є певним завданням для призадуми, щоб розпізнати у своєму серці Христа і Його волю, щодо кожного з нас.

Тут подаємо посилання на повної версії першої реколекційної науки, і нижче її продовження:

Продовження науки:

Також запрошуємо завтра 21 грудня, у суботу на всенічні чування завтра у контексті реколекцій. Супроводжуватиме своїм співом всенічні чування клиросний  хор «Клірос» початок 18:00-23:50.

–  ВСЕНІЧНІ ЧУВАННЯ: ВЕЧІРНЯ, 2-га НАУКА, АГАПА, УТРЕНЯ (можна взяти участь у одній з частин, а при бажанні у всіх трьох  частинах ЧУВАНЬ).

22 грудня НЕДІЛЯ, 10:00 під час Божественної Літургії 3-тя НАУКА.