У нашому храмі Божественну Літургію очолив отець Андрій Максимович, адміністратор Патріаршої курії УГКЦ

Вчора до нашого храму завітав о. д-р Андрій Максимович, адміністратор Патріаршої курії УГКЦ. Отець Андрій очолив Божественну Літургію у співслужінні з о. Петром Раком, адміністратором парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці та виголосив проповідь. Роздумуючи над Євангельським уривком Лк. 16, 19-31 ( притча про багача і Лазара) заторкнув дуже важливу тематику “соціальної справедливості”, питання багатства і бідності тощо.

У гомілії проповідник наголосив, що всі ми дуже сильно прагнемо справедливості вже у цьому житті, тому і віддаючи свій голос за цю чи іншу політичну силу надіємось, що її осягнемо, принаймні наблизимось до певного ідеалу справедливості. Для багатих, які часто нечесним способом розбагатіли, є недостатньо робити лише певного роду благодійні справи. Вони повинні шукати того моменту, де не був дотриманий закон справедливості, щодо інших: бідних та потребуючих осіб, і своєю діяльністю виправляти ситуацію.

Наприкінці Літургії о. Петро Рак, подякував о. Андрію за спільну молитву з нашою парафією, а також розповів коротко про його кілька річну місію як секретаря Апостольської Нунціатури в Республіці Бенін та Республіці Того, що в південно-західній частині Африки та теперішнє служіння як адміністратора Патріаршої курії УГКЦ.

Біографічна довідка:

Отець Андрій, закінчив духовну семінарію в Івано-Франківську. Потім поїхав на студії в Рим. Закінчив вищі студії з докторатом із богослов’я. Відтак був скерований до Папської дипломатичної академії, яку успішно закінчив. Після цього почалася його дипломатична одіссея на папській дипломатичній службі. Отець був секретарем Нунціатури в Африці, у Тоґо. Це франкомовна частина. Отець дуже добре розмовляє французькою. Потім був покликаний до служіння в Апостольській нунціатурі в Брюсселі. Також у дуже особливий момент – у часи Революції гідності, отець Андрій виконував обов’язки Тимчасово повіреного у справах Ватикану при Європейському Союзі… Після цього його покликали служити в іншу частину світу. Отець служив в Апостольській нунціатурі в Кувейті, яка охоплює вісім мусульманських країн Аравійського півострова…

Зі слова Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава під час представлення нового адміністратора Патріаршої Курії УГКЦ.

Джерело: http://news.ugcc.ua/news/patr%D1%96arsha_kur%D1%96ya_ugkts_otrimala_novogo_adm%D1%96n%D1%96stratora_80608.html