В неділю молитовно вшанували пам’ять активної парафіянки п. Лесі Ляльки

22 вересня у неділю, в приміщенні нижнього храму молитовно вшанували пам’ять активної парафіянки п. Лесі Ляльки, яка відійшла у вічність минулого року.

Такого роду пам’ятну зустріч організували найближчі родичі покійної Лесі: діти та онуки. Пам’ятна зустріч розпочалась Панахидою, яку очолив о. Петро Рак, адміністратор парафії Благовіщення у співслужінні з о. Андрієм Диким, протопресвітером Личаківським та о. Ярославом Заричанським.

По закінченні молитви, до присутніх звернувся отець Петро. Він дуже докладно розповів про діяльність п. Лесі Ляльки при нашій парафії. Сам неодноразово захоплювався її активністю і вмінням організувати людей. Пригадав про прощі, які часто організовувала п. Леся для “Братства доброї смерті”, головою, якого вона була довгий час.

Також цікавими були свідчення, про свою бабусю, онуків відомого іконописця Андрія Майовця та Олі Майовець. Вони розповіли, що багато в чому завдячують своїй бабусі, яка активно долучалась до їх християнського виховання, навчила їх багатьох молитов, прищепила любов до Господа та церковних богослужень.

Окрім найближчих, до пам’ятних слів про життя і діяльність п. Лесі Ляльки долучались і інші парафіяни, згадуючи її добрим словом. Вечір пам’яті завершився частуванням.

Вбачаємо у таких зустрічах добрий початок для вшанування пам’яті наших активних парафіян, котрі відійшли до Дому небесного Отця.