Представники спільнот нашої парафії взяли участь у Колоквіумі Європейських парафій

У Львівській Духовній Семінарії Святого Духа відбувся ххх Міжнародний Колоквіум Європейських Парафій, де зібралися представники мирянського руху різних країн.

З парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці участь у Колоквіумі взяли також і наші парафіяни. Пані Оксана Хутка, голова Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі та Марія Кіндрат, член
парафіяльної молодіжної спільноти і руху “Віра і Світло”.

Учасники ділилися досвідом служіння на своїх парафіях. Вразило те, що у Європі кількість прихожан є досить невеликою, а також існує поняття значного “вікового розриву”.

Тобто переважно це діти-підлітки і особи від 45 років.Програма колоквіуму передбачала доповіді, групки ділення, майстер-клас ікони на склі – святий Юрій Змієборець, культурну програму (тур містом), а також відвідування парафій.

Завершився Колоквіум Святом націй, де було представлено українську культуру співами і танцями, а також презентувати себе мали змогу групи інших країн. Цей захід подарував кожному чудове спілкування, новий досвід та гарний час, проведений з користю!

Повідомила: Марія Кіндрат, учасниця
парафіяльної молодіжної спільноти та руху “Віра і Світло”.

Більш детальна інформація за посиланням:

https://risu.org.ua/ua/index/exclusive/reportage/76691?fbclid=IwAR2naYBmK7oaXqVM2yGolTSkK4fOgpFRbR3X7-Y_0ZwD7oZYmw0-4uyHdQw