7 порад, як стати найкращим чоловіком

Хочеш, щоб твоя дружина вважала тебе найкращим чоловіком у світі, поважала й любила тебе, слухалася й пишалася тобою? Тобі потрібно небагато – люби її. Ось 7 порад як це можна втілити:

  1. Не “лий бруду” на свою дружину. Жінка приймає кожне твоє принизливе слово, кожен твій незадоволений нею погляд, кожен твій докір. Вона пам’ятає все. Вона навіть пам’ятає, що ти їй сказав у жовтні 2013р. Тому вчасно стримуй свій язик за зубами. А якщо вже і сказав, то за кожне грубе слово в сварці, під час примирення скажи 10 хороших слів натомість. Переконай її в зворотньому. А то 2 хвилини тому вона була “дура остання” або “корова жирна” (ледве рука піднялася такі слова написати), а зараз вже різко “красуня ненаглядна”. І у дружини потім ступор, вона не знає чому вірити: що вона дура, або що вона красуня (а кажуть, що це у жінок логіка відсутня).
  2. Не будь “царевичем” для неї. Непотрібно приносити “закон” у свої стосунки. Закон під назвою “дружини, коріться своїм чоловікам” і “не ухиляйтеся одне від одного”. Як хтось сказав, що чоловік надів собі на голову корону з ресторану Burger King і тільки накази віддає. Якщо ти будеш “людиною”, то і їй буде легше тобі підкорятися. Ти хочеш, щоб вона зі страху й почуття провини тобі підкорялася? Чи тобі краще зламати її, але зате домогтися покори?
  3. Не переставай бути джентльменом.Відчиняй їй двері машини. Знаю, знаю, що зазвичай це тільки до весілля можливо, а зараз: ” а що, вона сама не може двері відчинити, я ж не пацан, щоб перед нею бігати” (кам’яний вік). Тоді хоча б візьми пакет із продуктами з її рук; відчини перед нею двері (а не так, що ти перший пройшов, а їй двері перед носом ляпнули); подаруй їй квіти; зайди після роботи до магазину, купи 200 грамів її улюблених цукерок і здивуй її вдома. Я пам’ятаю, як один знайомий хвалився, що з великими труднощами він уже навчився говорити дружині компліменти, а ось, щоб квіти їй подарувати, ну ніяк не може переступити через себе.
  4. Не вішай ярлики на неї.“Завжди така! Нервова мати! Погана дружина! Так інший би пішов від тебе давно! Ти ні на що не здатна! Куди ти за тортом у холодильник полізла, ти бачила себе в дзеркалі?”. Кожен ярлик – нова рана, від якої їй так складно позбутися. Потім вона тамує в собі цей біль. Вона не знає, куди її подіти. Все всередині неї кричить. Твоя дружина за чоловіком чи за тираном?
  5. Не скупися на добрі слова для дружини.Зазвичай усім людям подобається, коли їх хвалять, а тим більше як це подобається твоїй дружині, коли хвалиш її саме ти! Скажи їй “смачно” за звичайний суп. Скажи “дякую” за прибраний будинок. Говори їй, що вона розумна, гостинна, крутий шеф-повар, найкраща мама та найчарівніша красуня. Цим ти будуєш її! Я пам’ятаю, як мій чоловік повіз мене знайомити зі своїм другом відразу ж після нашого весілля. Друг жив у іншій країні. І ось ми заходимо в будинок, і мій чоловік, акцентуючи всю увагу на мене, каже: “дивись, яка гарна в мене дружина!”.
  6. Не давай їй привід боятися тебе.Якщо вона забула ключі в машині й вийшла з неї, зачинивши двері, чи може вона без страху тобі зателефонувати й розповісти? Якщо дружина вела тебе картою в машині й пропустила поворот, що вона від тебе почує? Ти “грізний дядько” або, навпаки, її “рятівник”? Якщо дружина боїться тобі подзвонити в екстреній ситуації, вона телефонуватиме комусь іншому. Не ганьби себе, коли в неї посеред дороги закінчився бензин, а ти їй у слухавку кричиш, що ти ж її попереджав і що вона сама винна, і нехай тепер кого хоче там і викликає. Будь тим, до кого їй не страшно прийти. Ти – не її тато, до якого вона боїться прийти, тому що він її висварить.
  7. Не давай її в образу нікому.Пам’ятаю, як одні люди “накинулися” на мене і, про всяк випадок, ще наговорили моєму чоловікові, яка я погана. Я з гордістю згадую, як мій чоловік захищав мене. Цим він зробив для мене все! Цим він підкорив мене! Захищай свою дружину завжди. Вона – твоя найближча людина на землі (а не твій дружбан, якщо що). Роби так, щоб твоя дружина з тобою відчувала себе як за кам’яною стіною.

Цінуй свою дружину й дорожи нею.
Життя так швидко проходить. Час просто біжить.
Нехай твій букет і похвала не будуть принесені і сказані тільки тоді, коли вже може бути запізно …

Джерело: http://www.rodyna.org.ua