Наша парафія долучається до всесвітньої молитви за Україну “Боже великий єдиний”

Наші єпископи на чолі з Блаженнішим заохочують всіх вірних підтримати одночасно у всьому світі виконання молитви за український народ: «Боже великий єдиний, нам Україну храни!» у День Незалежності. Виконання відбудеться о 18: 00 за Київським часом.

Секретар Синоду єпископів УГКЦ, владика Богдан (Дзюрах), заохочує  хорові колективи та парафіяльні громади підключитися до цієї ініціативи та взяти в ній активну участь. У його зверненні читаємо такі слова: “Ми усі розуміємо, що на п’ятому році триваючої російської агресії Україна особливо потребує єднання всіх своїх синів і дочок та щедрої Божої благодаті, щоб довгоочікуваний мир зійшов на наш народ і на нашу рідну прабатьківську землю. Ось чому участь якомога більшої кількості громад і хорових колективів у цій ініціативі є надзвичайно важливою.

Нехай 24 серпня 2018 року з грудей сотень тисяч віруючих українців полине до неба пісня-благання, щоб ми «єдиним серцем і устами» вимолили у Всемилостивого Господа миру для нашої Батьківщини, спасіння душ наших і Божого благословення для рідного народу”.

В нашому храмі духовний гімн українців виконаємо перед Божественною Літургією,  в П’ятницю, 24 серпня 2018 року о 18: 00.

Запрошуємо сердечно на молитву!

Посилання на Фейсбук сторінку Всесвітньої синхронної молитви.

https://www.facebook.com/molytva.za.ukrainu/