Пластунський курінь ім. Івана Чмоли, що діє при нашій парафії, перебуває у Курінному Таборі


Пластунський курінь ім. Івана Чмоли, що діє при парафії Благовіщення, в період з 8 по 17 червня перебуває у Курінному Таборі в с. Ушковичі, що на Перемишлянщині.

Маємо велику кількість хлопців, які є активними учасниками “Пласту”. Метою таких таборів є відкрити молодь на хороші ініціативи. Навчити відповідальності за виконання поставлених завдань та цілей.

Завданням виховників показати юнакам та дівчатам як практично потрібно долати труднощі в житті. Тут відбувається формація молодих людей як сфері фізичної підготовки, так і психо-емоційної стійкості.

Духівники в таборі розглядають з молоддю різні аспекти поведінки духовно зрілої собистості. Отець Петро Рак провів декілька зустрічей (бесід) на теми: “Статеве виховання молоді. Життя в чистоті”, та  пояснення молитов “Отче наш” і “Царю небесний”. О. Ярослав Заричанський звернув увагу на тему: “Шкідливі звички та нецензурна лексика у середовищі молоді. Як позбутись цього?”

Заняття пластунів це щотижневі сходини в домівці, але основою є наметові табори та мандрівки на природі. Тому туристичний досвід, який здобувається у таборах неодмінно стане в пригоді для подальшого становлення особистості юнака чи юнки. Виховуючи нашу молодь, ми інвестуємо нашу працю в майбутнє Нації та Церкви.