Порядок богослужень на Страсний тиждень, Великдень та Світлий тиждень

Порядок богослужень на Страсний тиждень

Понеділок 2.04

7:30 – Утреня, І Час;

12:00 – ІІІ, VI Час

17:30 – IX Час

18:00 – Літургія Напередосвячених Дарів;

 

Вівторок 3.04

7:30 – Утреня, І Час;

12:00 – ІІІ, VI Час

17:30 – IX Час

18:00 – Літургія Напередосвячених Дарів;

 

Середа 4.04

7:30 – Утреня, І Час;

12:00 – ІІІ, VI Час

17:30 – IX Час

18:00 – Літургія Напередосвячених Дарів;

 

Четвер 5.04

7:30 – Утреня

8:00 – Вечірня зі Літургією Василія Великого;

18:00 –Утреня Страстей ГНІХ

Велика П’ятниця 6.04 

7:00 – Великі Царські Часи

9:00 – Вечірня з Виставленням Плащаниці

17:00 – Єрусалимська Утреня. Співає хор Клірос

Благовіщення Пресвятої Богородиці

Субота 7.04

з 8:00 до 11:00 Вечірня з Літургією Василія Великого. Співає хор Клірос

з 14:00 до 20:00 Свячення Пасок

22:00 Надгробне, Воскресна Утреня

 

Порядок богослужень на Великдень

та Світлий тиждень

 

Неділя, Воскресіння ГНІХ

 22:00 – Надгробне, Воскресна Утреня

00:00 – Божественна Літургія

8:00 – Божественна Літургія

10:00 – Божественна Літургія

12:00 – Божественна Літургія і Пасхальна Вечірня

 

Світлий понеділок (9 квітня)

 7:30 – Утреня

8:00 – Божественна Літургія

10:00 – Божественна Літургія   

12:00 – Божественна Літургія

13:30 – Вечірня

Світлий вівторок (10 квітня)

 7:30 – Утреня

8:00 – Божественна Літургія

10:00 – Божественна Літургія

12:00 – Божественна Літургія

13:30 – Вечірня

Середа (11 квітня)

 7:30 – Утреня

8:00 – Божественна Літургія за упокій, І Час

9:30 – Божественна Літургія

12:00 – ІІІ, VI Час

17:30 – IX Час

18:00 – Божественна Літургія, Вечірня

 

Четвер (12 квітня)

7:30 – Утреня

8:00 – Божественна Літургія за упокій, І Час

9:30 – Божественна Літургія

12:00 – ІІІ, VI Час

17:30 – IX Час

18:00 – Божественна Літургія, Вечірня

 

П’ятниця (13 квітня)

 7:30 – Утреня

8:00 – Божественна Літургія за упокій, І Час

9:30 – Божественна Літургія

12:00 – ІІІ, VI Час

17:30 – IX Час

18:00 – Божественна Літургія, Вечірня

 

Субота (14 квітня)

8:00 – Божественна Літургія за упокій, І Час

9:30 – Божественна Літургія, роздроблення Артоса

12:00 – ІІІ, VI Час

17:30 – IX Час

18:00 – Велика Вечірня

Неділя (15 квітня)

7:00 – Божественна Літургія

8:00 – Великий Парастас

10:00 – Божественна Літургія

12:00 – Божественна Літургія

13:30 – Божественна Літургія

18:00 – Божественна Літургія, Вечірня