В П’ятницю перед Різдвом Христовим в нашому храмі служитимуть Царські Часи

ЗАПРОШУЄМО ТЕБЕ НА ЦАРСЬКІ ЧАСИ

ЗГІДНО ЛІТУРГІЙНИХ ПРИПИСІВ І ОФІЦІЙНОГО УСТАВУ БОГОСЛУЖІНЬ УГКЦ, П’ЯТНИЦЯ ПЕРЕД РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ Є АЛІТУРГІЙНИМ ДНЕМ, ТОБТО В ЦЕЙ ДЕНЬ НЕ ЗВЕРШУЄТЬСЯ БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ, НАТОМІСТЬ СЛУЖАТЬСЯ ВЕЛИКІ, АБО ЦАРСЬКІ ЧАСИ, ЯКІ МОЛИМОСЬ ЛИШЕ ТРИ РАЗИ У РОЦІ: В НАВЕЧІР’Я РІЗДВА, НАВЕЧІР’Я БОГОЯВЛЕННЯ ТА У ВЕЛИКУ П’ЯТНИЦЮ.

ЦЕ ВЕЛИЧНЕ БОГОСЛУЖЕННЯ СВОЇМИ ТЕКСТАМИ ДОПОМАГАЄ ЛЮДИНІ РОЗКРИВАТИ ПРАВДУ ПРО СЕБЕ, ПРОСИТИ В БОГА ЩИРОГО ПРОЩЕННЯ ЗА ВСЕ І ТАК ГОТУВАТИСЬ ДО ЗУСТРІЧІ З ХРИСТОМ У СВЯТОМУ ПРИЧАСТІ. РОЗДУМУЮЧИ НАД ЧИСЛЕННИМИ БІБЛІЙНИМИ ТЕКСТАМИ І МОЛИТВАМИ ПІД ЧАС ЦАРСЬКИХ ЧАСІВ, ЛЮДИНА ПОСТУПОВО НІБИ ПРИВІДКРИВАЄ ДЛЯ СЕБЕ ПРАВДУ ПРО БОЖУ ПРИСУТНІСТЬ І СВОЮ ГРІХОВНІСТЬ, ЯКА ВСЕ Ж УДОСТОЄНА БОЖОГО ДОТИКУ ПІД ЧАС ПРИСУТНОСТІ НА МОЛИТВІ. ЦЕ МОЛИТОВНЕ ПЕРЕЖИВАННЯ НАЗИВАЄМО ЩЕ ГОВІННЯМ-ОСОБЛИВИМ ПЕРІОДОМ, В ЯКОМУ МОЛІЛЬНИК ГОТУЄТЬСЯ ПРИЧАСТИТИСЯ ТІЛА І КРОВІ ГОСПОДНЬОЇ НАСТУПНОГО МОЛИТОВНОГО ДНЯ. ЦЕ ДУЖЕ ДРЕВНЯ ДУХОВНА ПРАКТИКА. МИ ВТРАТИЛИ ЦЮ КУЛЬТУРУ. ЗАВТРАШНЬОЮ МОЛИТВОЮ ПРАГНЕМО  ЗАПРОСИТИ ТЕБЕ ДО УЧАСТІ.

ЦІЄЇ П’ЯТНИЦІ, 5 СІЧНЯ 2018 РОКУ РОЗКЛАД БОГОСЛУЖІНЬ БУДЕ ДЕЩО ЗМІНЕНИЙ:

7:30 – УТРЕНЯ

8:00 – І ВЕЛИКИЙ ЧАС

9:30 – ІІІ ВЕЛИКИЙ ЧАС

12:00 – VІ ВЕЛИКИЙ ЧАС

18:00 – ІХ ВЕЛИКИЙ ЧАС

18:30 – ВЕЧІРНЯ

Вірні, що практикують «Велику обітницю» (1-ша п’ятниця місяця – Сповідь та Причастя), можуть приступити до Таїнства Сповіді в четвер, п’ятницю або в суботу перед Різдвом Христовим, а до Причастя в четвер або суботу і внаступні дні. У такому випадку Дев’ятниця не перерветься.