Вчора наші парафіяни приємно провели час з дітьми з дитячого будинку

Вчора на нашій парафії, в рамках проекту “Не залишай мене!”відбулась тепла зустріч наших парафіян з дітьми сиротами. Дітки разом з своїми вихователями почули цікаву екскурсію про наш храм, яку провів для них о. Петро Рак, адміністратор парафії.  Після Божественної Літургії, для дітей відбулась зустріч з парафіянами у приміщенні нижнього храму. Діти та парафіяни мали чудову можливість спілкування, перебування разом. Ця  тепла зустріч відбувалась за смачним столом та солодкими почастунками, які приготували наші парафіяни.  

Спілкування і знайомство з парафіянами дало можливість дітям знаходити нових друзів, а парафіянам розуміння того, в якому напрямку може розвиватись їх соціальне служіння в рамках парафіяльної спільноти і таким чином втілювати заклик: «Жива Парафія – місце зустрічі з Живим Христом».

Ця зустріч була спрямована виключно на прийняття дітей і підтримання духу служіння парафіян.Якщо парафія відчуватиме, що може заопікуватись однією сиротою, то Центром опіки дітей сиріт є розпрацьований наступний крок до систематичного втілення цього служіння – «ОДНА ЦЕРКВА – ОДНА ДИТИНА – ОДНА РОДИНА», який здійснюється вже у декількох парафіях Львова у співпраці з Комісією Родини та Службою у справах дітей.

Дякуємо усім, хто допоміг в організації цієї зустрічі, особливо, нашим парафіяльним спільнотам, які приготували чудовий святковий стіл і допомогли дітям відчути домашній затишок та гостинність.