З життя спільноти «Благовіщення» руху Віра і Світло

12 жовтня 2017 року Божого у нашому храмі о. Андрій Дикий, духівник спільноти відслужив Божественну Літургію для спільноти «Благовіщення» руху Віра і Світло. Це час, коли ми дякуємо Богу і віддаємо спільноту і кожного її члена у його люблячі руки. Вінцем спільної зустрічі стає молитва, духовне єднання з Богом, Євхаристія.

Євхаристія лежить у серці нашої зустрічі з Ісусом. Літургія відзначалася простотою і радістю, водночас поважаючи закони Церкви. Нашим великим бажанням є те, щоб особи неповносправні і їхні родини зайняли повноправне місце  у Церкві Ісуса. Бажаємо розділити Божу радість з нашими парафіянами!

19 жовтня зустріч під назвою: “Пригадаймо наші основи”. Цього місяця на спільнотній зустрічі «Святий Дух посилає нас на місію» віросвітляни пригадували собі життєвий шлях засновника руху Жана Ваньє, Марі-Елен Матьє – спів засновницю В і С. А також сім’ю Каміль та Жерара та їхніх дітей – Тадея і Луїка, які стали натхненниками нашого руху. Далі був перегляд відео про першу прощу до Люрду та молитва за здоров’я Жана, Марі-Елен. «Віра і Світло» – це місце зцілення, місце, де почуваємося добре. Неповносправні особи запрошують нас у це місце, щоб ми змогли відшукати стежку миру та єдності; ми повинні про це розповісти всьому світу.

19 листопада, чергова зустріч спільноти. Приємні посиденьки: чудова атмосфера, чай, кава, солодощі та дружні розмови.

Повідомила:

Толопко Софія,

провідник спільноти.