Із пастирськиим візитом парафію Благовіщення Пресвятої Богородиці відвідав Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Кир Володимир (Груца)

19 листопада 2017 року парафіїю Благовіщення Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Пасічна, 83) із пастирськиим візитом відвідав Владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

Єпископ очолив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні з о. Петром Раком, адміністратором парафії та о. Андрієм Диким, протопресвітером Личаківським.

У виголошеній проповіді над недільним Євангельським уривком (Лк. 8, 41-56), єпископ звернув увагу вірних на прагнення чуда зцілення збоку кровоточивої жінки та Яіра, начальника синагоги. Цей уривок нам показує цілковите довір’я до Ісуса збоку того, хто очікує на чудо.

Владика також наголосив на важливості Таїнства Покаяння, яке для християнина є великим джерелом Божої любові та милосердя через яке Він нас дотикає. Виголошена єпископом проповідь у формі діалогу була дуже позитивно сприйнята, особливо дітьми, які активно давати відповіді на запитання владики.

Молитва “Отче наш”  з дітьми.