ВІТАЄМО! Наші пластуни взяли 2-ге місце у змазі Лисоня, серед 16 команд

7 та 8 жовтня 2017 року поблизу Бережан відбувся змаг «Лисоня 2017». Це місце де цього року, пластуни зустрічались і змагались доводячи, що саме їхній курінь найкращий. 

із допису допису Романа Трухіна  у соціальній мережі FACEBOOK,  ми дізнались, що пластовий курінь, який діє при нашій парафії, взяв 2-ге місце у змазі Лисоня! Серед 16 команд. Виховник наголосив: “Враховуючи, що це тільки перший рік пластування, то це досить і досить непоганий результат! Вітаю!” 

Лисоня – місце сили та слави української зброї, де повинен побувати кожен українець. Лисоня – це підсумок пластового літа. Лисоня – це зустріч таборових друзів. Лисоня – це шана полеглим героям.

«І ніколи не забудеться те гасло з котрим пішли вони у бій. Воно вічно лунати буде по нашій Вкраїні, хоч би серед змінених обставин, а діла докажуть, що сини України справді вибрали собі за ціль життя: «Воля або смерть!..»

В програмі були: Змаг “Вовчий скок” змаг з орієнтування “Лисячі біги”, змаг з куховарення , пластознавчий та стрілецький змаг, ватра, теренова гра.

http://www.plast.org.ua