Дякуємо Богу за дар священичого служіння отця Юрія Устяка

Сьогодні священики та парафіяльна спільнота нашого храму дякували Богу за дар священичого служіння отця Юрія Устяка. Отець Юрій отримав повноваження здійснювати своє священиче служіння в інших парафіях. У своєму слові о. Юрій наголосив, що буде пам’ятати нас у своїх молитвах. Отець Петро Рак, адміністратор парафії подякував о. Юрію за роки невтомної і плідної праці у винограднику Христовому.

  Пригадуємо, що о. Юрій отримав пресвітерське рукоположення з рук Митрополита Львівського Кир Ігоря, 17 червня 2012 року Божого в празник Торжественного поклоніння пречистим Тайнам Тіла і Крови Господа нашого Ісуса Христа, в Архикатедральному Соборі Святого Юра.

Своє душпастирське служіння виконував у нашій парафії протягом 5 – ти років. За час своєї ревної праці започаткував і провадив Катехитичну школу, яка налічує понад 500 дітей, духовно опікувався різного роду дитячими гуртками та колективами, що діють при парафії, а також провадить неокатехуменальну спільноту (катехизація дорослих).

 

 

Дорогий отче Юрію, бажаємо Вам такої ж, ревності та побожності, у Вашому служінні для людей, яких Вашій опіці поручив Господь. Нехай ваше серце завжди буде сповнене радістю, миром і любов’ю. Нехай Всемилостивий Господь провадить Вас і зсилає повсякчасно Свої пребагаті ласки на Многії і Благії літа!