Минулої неділі завершився табір спільноти “Благовіщення” руху “Віра і Світло”

З 3  по 6 серпня Спільнота руху Віра і Світло «Благовіщення» відпочивала у таборі в селещі Рудно на території Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. Відпочинок був цікавим, пізнавальним і продуктивним. Кожен ранок розпочинався пісенною побудкою. Після сну всіх збадьорувала весела руханка на свіжому повітрі. Перед споживанням їжі проводилася ранкова молитва. Всі сніданки, обіди та вечері розпочинались та закінчувались піснею та благословенням отця Андрія Дикого, капелана та духівника спільноти.

За час перебування в таборі ми збагатилися духовно, слухаючи змістовні і глибоко-філосовські проповіді капелана на тему, якій був присвячений наш табір, а саме «Я сотворив тебе на Свій образ» (Бт. 1:27). Цікавою для всіх була розповідь отця про гідність і цінність людини, де зазначалося, що кожна людина має гідність, бо створена на образ Бога і цінна тому, що відкуплена Ісусом Христом на хресті, незалежно бідна чи багата, добра чи зла; про любов до ближнього, та про всіх нас, як дітей Божих.

Укріплювали свої творчі здібності, проводячи майстер-клас по виготовленню цікавих і потрібних речей. А увечері проводилися години відпочинку з різноманітними розвагами. Слід згадати і захоплюючу пригодницьку подорож до лісу. Кожного вечора відбувалися спільні молитви, а також молитва на вервиці за прохання кожного і за єдине прохання за мир в Україні. В час духовного вечора молитви кожен міг подякувати Богу за прожиті дні в цьому таборі.

Дуже позитивно оцінила табір п. Тамара, бабуся друга Андрійка, яка відзначила, що відпочила духовно та фізично, більше пізнала Бога і наблизилася до Нього. Додому повертались задоволені з чудовим настроєм, отримали розіслання, благословення та побажання одне одному.

Повідомила: Софія Толопко, провідник парафіяльної

спільноти “Благовіщення” руху “Віра і Світло”.