В нашому храмі відбулась зустріч священиків Личаківського Протопресвітерату


Сьогодні, 23 червня в храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці відбулась чергова зустріч священиків Личаківського Протопресвітерату. Під час зустрічі обговорювались різного роду  питання з життя Церкви, Євангелізації та різного роду актуальні виклики, які постають перед Христовою Церквою тощо.

Деканальні збори розпочались молитвою Третього Часу, яку очолив о. Петро Рак, адміністратор парафії.  Далі під час зустрічі  з священиками деканату, отець Андрій Дикий, декан Личаківський наголосив на важливості участі вірян нашої Церкви у прощі до Страдчу, яка відбудеться 26 червня 2017 року присвячену пам’яті страдецьких блаженних о. Миколи Кондрата і дяка Володимира Прийми та 125-й річниці від дня народження Патріарха Йосифа.

Уже традиційно проща передбачає молебень до блаженних, пішу ходу до площі біля Страдецької Гори та Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолить Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський. Особливо акцентує цьогорічна проща на молитві за узалежнених від алкоголю. Цьогоріч сім’ї тих, хто страждає від залежностей, зможуть урочисто скласти присягу тверезості та спільно молитися за оздоровлення недужих.

Отець Андрій Боднар, парох храму Покрови (вул. Личаківська, 175), звернув  увагу священослужителів на те, що у нашому районі під час літніх канікул відбувається багато християнських таборів, і часто під прикриттям “християнський табір” наші діти можуть попасти до рук різноманітних сект. Тому батькам потрібно  бути дуже уважним і достеменно  знати, де саме відбувається табір організований тою чи іншою парафією, а не іншими організаціями чи рухами.