Святкування третьої річниці діяльності “Віра і Світло” при нашому храмі

В Неділю 11 червня спільнота “Благовіщення” руху “Віри і Світло”  святкувала 3-тю річницю від дня свого заснування.

Святкування розпочались Божественною Літургією о 12:00, після цього члени спільноти та запрошені гості продовжили святкувати у нижньому храмі. Перегляд цікавого фільму про початок та діяльність спільноти допоміг пригадати як все починалось у нас при парафії рівно три роки тому. Було дуже багато приємних спогадів, вражень та ділень. Не обійшлось і без танців, пісень, ну і звичайно солодкого столу 😉

Темою зустрічі організатори вибрали цитату з Євангелії від Івана: “Любімо один одного, бо любов від Бога”, щоб показати, що Господь Бог є джерелом любові та радості. А кожен із нас є промінчиком, який несе ту любов до інших.

Особлива подяка за участь у святі нашим гостям зі спільнот “Світлиця”  храму Зіслання Святого Духа (м. Львів, вул. Трильовського, 9а), та спільноті “Всі святі” з храму “Всіх святих українського народу” (вул. Симона Петлюри). Також дякуємо Богові за наших друзів, приятелів та батьків.

Довідка: Спільнота “Благовіщення” руху “Віра і Світло” була заснована три роки тому з благословення о. Петра Рака, адміністратора парафії. Першим провідником спільноти була: Федорович Оля, а капеланом-духівником о. Тарас Савчук. Тепер провідником є Софія Толопко, а духовну опіку спільноти здійснює о. Андрій Дикий.